ALPER ULUSOY, SERİ’NİN POZİSYONUNDA NEDEN VAR’A GİTMEDİ? AÇIKLAMA GELDİ…


Restbet354.com

restbet giriş adresi yeniden değişti.

Süper Lig’in 22. haftasında BtcTurk Yeni Malatyaspor deplasmanda karşılaştığı Galatasaray’a 1-0 mağlup oldu. Mücadelenin ardından Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Gevrek, “Yenildik ama takımı tebrik ediyorum. İyi bir oyun oynadık. Bifouma’nın penaltısı ofsaytsa ofsayttır. Bilmiyorum bir şey söylemek doğru değil. Ofsayttan kesildiyse ofsaytta hata yapılmıyor biliyoruz” diye konuştu.

16 Şubat 2020

Yeni Malatyaspor`dan imalı paylaşım: `Futbol ile voleybol arasındaki fark…`
Süper Lig`in 22. haftasında Galatasaray`a konuk olan ve 1-0 mağlup olan Yeni Malatyaspor, karşılaşma sonunda penaltı isyanında bulundu.
İlgili Haberi Oku

Yeni Malatyaspor Başkanı sözlerine şöyle devam etti: “İlk yarıda Galatasaray’ın kullandığı penaltıdan sonra 45. dakikada bir pozisyon var. Orada da bir penaltı var. VAR’a gidilmeyen bir penaltı. Burada çıkıp net bir şey söylemek istemiyorum ama o pozisyon mutlaka tartışılır, bakılır. Bence penaltı. Alanya maçındaki penaltıda Hadebe’nin eli açık denildi. O gün hakemle de denk geldim. Eli açık olduğu için olabiliyor. Bugün o el açıktı. Bana göre o bir penaltıydı. Tam izlediğim kadarıyla verilmeyen penaltımız var. Bunun benzeri verilen var. Karşı taraf olsaydı verilir miydi, verilmez miydi. VAR’a niye gidilmiyor. Nasıl bir karar verdi bilmiyoruz. Çok net bir pozisyon var. Biz her zaman söylüyoruz, hakemler hata yapar. Maçın hakemi ile görüşmedim. Arkadaşlar görüşmüş, ‘Beni VAR’a çağırmadıkları için gitmedim. Uyarmadıkları için gitmedim, maçı bitirdim’ diye bir yorumu var. Orta hakemin görmesi zor olabilir. Tabii ki hatalar olacak. Futbol içinde bunlar var. Bana göre VAR’ın bu konuda hata yapma lüksü yok. Bu konuştuklarımız, pozisyonlarımız gündeme gelmiyor. Anadolu takımları diyoruz, adalet, eşit diyoruz. Bu pozisyonların tartışılması lazım. Sadece büyük takımlar yok. Anadolu takımları da var. Bizler de emek veriyoruz. Oyuncuların emeklerine yazık. Artık önümüze bakacağız.”

Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran, bu pozisyonla ilgili Twitter hesabından paylaşımda bulundu. Dalgakıran, TV’den video çekip Seri’nin pozisyonunu paylaşarak, “1 puan fark ile şampiyon olursan kasana fazladan 250 milyon TL giriyor. 15 takımın hiçbirinin bütçesi bu rakamdan fazla değil. Bir düdük sizi VAR da edebiliyor, yok da” ifadelerini kullandı.

ALPER ULUSOY, SERİ’NİN POZİSYONUNDA NEDEN VAR’A GİTMEDİ? AÇIKLAMA GELDİ…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*